توریست خوشحال در پرتغال
بنای تاریخی در پرتغال
ویزای توریستی پرتغال
بناهای تاریخی متعدد، آب و هوای معتدل و زیبایی‌های بصری
ویزا شینگن پرتغال، با توجه به سفر متقاضی، در انواع مختلفی صادر می‌شود. ویزای توریستی از جمله رایج ترین ویزایی است که از سوی سفارت پرتغال برای متقاضیان ایرانی صادر می‌ گردد.

ویزای کاری
بلندمدت و کوتاه مدت پرتغال

بازار کار پرتغال باعث‌شده، استقبال دوست‌داران مهاجرت، از این کشور هر روز افزایش یابد. کشور پرتغال یک مقصد ایده‌آل است برای افرادی است که دنبال یک زندگی و کسب درآمد بهتر هستند. در واقع درب‌های کشور پرتغال به روی مهاجرین همواره باز بوده است و سخت‌گیری کمتری در مهاجرپذیری نسبت به سایر کشورهای اتحادیه اروپا دارد.
ویزای کاری پرتغال
کوتاه مدت

ویزای تحصیلی پرتغال

برای دوره تحصیلی مناسب است.
که ۳ ماه یا کمتر از ۳ ماه باشد.
بلند مدت

ویزای تحصیلی پرتغال

برای تحصیل به مدت بیش از ۱ سال،
باید ویزای دانشجویی بلندمدت پرتغال (Residency) را دریافت کنید.
سرزمین ماتادورها

مزایا و معایب زندگی در اسپانیا

افراد بسیاری هستند که تجربه زندگی در اسپانیا را همچون یک رؤیا تلقی می‌کنند و معتقدند زندگی در کشور اروپایی اسپانیا در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی آرام‌تر است.

ویزای استارت آپ
پرتغال

ویزای استارتاپ پرتغال یک ویزای اقامتی برای کارآفرینان خارجی است که باهدف جذب سرمایه‌، افراد با استعداد و نوآوری به این کشور طراحی شده است. با سرمایه‌گذاری و ایجاد اشتغال، کارآفرینان می‌توانند از یک شتاب‌دهنده (انکوباتور) استارتاپی در پرتغال کمک گرفته و از حمایت و تشویق برنامه‌های استارتاپ پرتغال بهره‌مند شوند.

تاجر موفق در اسپانیا
خانمی که در اسپانیا شرکت ثبت کرده است

ویزای ثبت شرکت پرتغال

کشور پرتغال این فرصت را برای سرمایه گذاران خارجی مهیا می کند که یک نمایندگی از شرکت خود در سراسر جهان را در این کشور احداث کنند. باز کردن شعبه در پرتغال لازمه تبعیت از قوانین شرکت های چند تابعیتی است. صاحب این شرکت می تواند یک فرد غیرپرتغالی باشد. حیطه فعالیت شرکت به طور کلی توسط شرکت مادر معرفی می شود. تیم مدیریتی نمایندگی می تواند مستقل از شرکت مادر باشد و یک حساب بانکی برای شرکت مربوطه در پرتغال افتتاح کند.

ویزای تمکن مالی پرتغال

حداقل درآمد لازم با توجه به حداقل حقوق در کشور پرتغال تعیین می‌شود. در سال 2023 حداقل دستمزد در این کشور 760 یورو است؛ بنابراین برای دریافت ویزای خودحمایتی پرتغال یا همان ویزای تمکن مالی داشتن درآمد ماهیانه 760 یورو لازم است.

سرمایه گذاری در حال کار کردن با لب تاپ
خانم ثروتمندی در حال مشاوره برای سرمایه گذاری در اسپانیا