معرفی فنلاند

فنلاند، Suomi به فنلاندی، پلی میان شرق و غرب است. اگرچه بخشی از اروپای غربی است، منتها 1313 کیلومتر مرز آن با روسیه و آب و هوای قطب شمالش نشانه‌ای بر مسئله است. انتخاب فنلاند به عنوان کشوری برای مهاجرت بسیار هم مهیج و هم امیدوار کننده است.

برای مدت طولانی، فنلاند میدانی برای زورآزمایی سوئد و روسیه بود. هر دو همسایه بیشتر دوران اداره این کشور را به دست داشتند، تا اینکه در سال ۱۹۱۷ استقلال خود را به دست آورد. از زمان استقلالش این کشور به جهان نشان داده است که اروپای شمالی چیزی بیشتر از آن است که می‌نماید. اگر قصد زندگی در فنلاند را دارید، مطمئنا از این کشور اسکاندیناوی ناامید نخواهید شد! به ویژه هلسینکی مکانی مطلوب برای مهاجران خواهد بود. این شهر فرصت‌های شغلی رقابتی، فضای سبز فراوان و دسترسی آسان به محیط عجاب انگیز و زیبای فنلاند را در اختیار افراد قرار می‌دهد.

انواع ویزای فنلاند

ویزای فنلاند یک مجوز کوتاه‌مدت است که برای دارنده آن اجازه ورود و اقامت در کشور فنلاند را برای مدت معینی فراهم می‌سازد. سفر به فنلاند و کار در فنلاند بدون اخذ ویزا برای ایرانیان امکان‌پذیر نیست. فنلاند عضو اتحادیه اروپا است. این بدان معنا است که با اخذ ویزای فنلاند می‌توانید آزادانه در منطقه شینگن سفر کنید.

  • ویزای همراه خانواده
  • ویزای تحصیلی
  • ویزای کاری
  • ویزای توریستی
  • ویزای ترانزیت
  • ویزای دریایی
  • ویزای کار فصلی

ویزای تحصیلی دانمارک

کشور دانمارک دارای یک سیستم آموزشی پیشرفته است. در حدود 30 موسسه آموزش عالی این کشور بیش از 500 برنامه آموزشی انگلیسی را ارائه می دهند. دانشجویان می توانند بدون مدرک زبان به تحصیل در دانمارک مشغول شوند. مدرک اخذ شده از دانشگاه های کشور دانمارک در تمام دنیا به رسمیت شناخته می شود.

نتایج تضمینی

امنیت

دولت دانمارک بسیار خوب از کودکان و مردم مراقبت می کند.

میزان درآمد بالا

بورسیه و کمک های مالی

دانشگاه های این کشور به دانشجویان بین المللی بورسیه می دهند.

ویزای دانشجویی

آموزش با کیفیت بالا

آموزش عالی دانمارک از کیفیت بالایی برخوردار است

کیفیت زندگی

شادترین کشور جهان

دانمارک در آوریل 2016 به شاد ترین کشور جهان شناخته شد.

ویزای استارت اپ دانمارک

طرح استارتاپ ویزای دانمارک یک طرح ویزا برای شهروندانی از کشورهای غیر اتحادیه اروپا، منطقه اقتصادی اروپا و غیر سوئیسی است. این برنامه یک طرح رسمی دانمارکی است که توسط وزارت صنعت، تجارت، امور مالی و وزارت مهاجرت و ادغام توسعه یافته است.

مرحله اول

مشاوره برای مهاجرت به دانمارک

در اولین مرحله برای مهاجرت به دانمارک با متخصصین با تجربه کاراویزا برای تصمیم بهترین نوع ویزا مشورت می کنید.

مرحله دوم

بستن قرارداد و ارسال مدارک

در دومین مرحله قرارداد بسته می شود و مدارک مورد نیاز بریا مهاجرت به دانمارک ارسال می شود.

مرحله سوم

دریافت ویزا و مهاجرت

و در آخرین مرحله ویزای مورد نظر را دریافت کرده و به کشور شاد و امن دانمارک مهاجرت کرده و زندگی مورد نظر خود را آغاز می کنید.