اسپانیا کشوری جذاب برای توریست ها
مناظر زیبا از اسپانیا
ویزای توریستی اسپانیا
هنر، تاریخ و طبیعت بی‌نظیر
افرادی که برای مدت کوتاهی قصد سفر به اسپانیا را دارند باید ویزای شینگن را دریافت کنند. ویزای شینگن اسپانیا یک ویزای کوتاه مدت است که به دارنده ویزا این حق را می دهد که وارد اسپانیا شده و در یک دوره 6 ماهه حداکثر تا 3 ماه در این کشور و یا کشورهای عضو شینگن اقامت داشته باشد.

ویزای کاری
بلندمدت و کوتاه مدت

ویزای کار کشور اسپانیا یک نوع مجوز کار برای متقاضیان بین المللی است که قصد کار و اشتغال در اسپانیا را دارند. متقاضیان از کشورهای اتحادیه اروپا، EEA و سوئیس نیاز به اخذ ویزای کار کشور اسپانیا ندارند، اما متقاضیان از دیگر کشورهای جهان و از جمله ایرانی ها برای اقامت کاری اسپانیا باید ویزای کار و مجوز کار اسپانیا را دریافت کنند.
ویزای کاری بلندمدت و کوتاه مدت اسپانیا
کوتاه مدت

ویزای تحصیلی اسپانیا

برای دوره تحصیلی مناسب است
که حداکثر 180 روز (3 تا 6 ماه) طول می‌کشد.
بلند مدت

ویزای تحصیلی اسپانیا

برای دوره‌ه هایی مناسب است که
بیش از شش ماه را در اسپانیا طول بکشد.
سرزمین ماتادورها

مزایا و معایب زندگی در اسپانیا

افراد بسیاری هستند که تجربه زندگی در اسپانیا را همچون یک رؤیا تلقی می‌کنند و معتقدند زندگی در کشور اروپایی اسپانیا در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی آرام‌تر است.
ثبت شرکت در اسپانیا
کارمند خانمی در اسپانیا

ویزای ثبت شرکت اسپانیا

دریافت تابعیت کشور اسپانیا از طریق ثبت شرکت نیازمند ۵ سال اقامت دائم است. پس از گذشت این زمان می‌توانید به دنبال دریافت اقامت باشید. اما به یاد داشته باشید که در این زمان باید به اسپانیا و زبان اسپانیایی آشنایی کافی داشته باشید. در غیراینصورت نمی‌توانید اقامت دریافت کنید.یکی از نکات مثبتی که در شرایط دریافت اقامت اسپانیا از طریق ثبت شرکت دیده می‌شود، توانایی مسافرت خارجی در مدت اقامت دائم است. شما می‌توانید به تمام کشورها سفر کنید اما اگر از کشورهای حوزه شینگن خارج شوید، در هر ۱۸۰ روز تنها ۹۰ روز مجاز به سفر هستید.

ویزای تمکن مالی اسپانیا

ویزای تمکن مالی اسپانیا در واقع راهی است برای اقامت در اروپا. با اخذ این ویزا، علاوه بر بهره‌‌مندی از امکانات پیشرفته‌‌ی زندگی در اسپانیا، در نهایت برای خود و خانواده‌‌تان حق شهروندی در اروپا را به دست خواهید آورد. بعضی کشورهای پیشرفته جهان، راهکار نوینی برای جذب سرمایه خارجی و افراد با توان مالی بالا ارائه کرده‌اند.
تمکن مالی اسپانیا
مقدار زیادی پول نقد اسپانیایی