اسلوونی کشوری زیبا برای گردشگران
جاذبه های طبیعی کشور اسلوونی

ویزای توریستی اسلونی

طبیعت بکر، شهرهای زیبا و رودخانه های سریع
ویزای توریستی برای کسانی است که با هدف گردشگری وارد بلاروس می‌شوند. بنابراین این نوع ویزا به مسافر اجازه‌ی کار یا اقامت بیشتر از مدت زمان اعتبار ویزا را نمی‌دهد.

ویزای کاری اسلوونی

کشور اسلوونی با مناظری فوق‌العاده در اروپای مرکزی و در قلب شبه جزیره بالکان واقع شده است. اقتصاد رو به رشد آن به همراه هزینه‌های زندگی مناسب در چند سال اخیر نیروی کار زیادی را به خود جذب کرده است. البته سیاست‌های کلی این کشور در جهت جذب نیروهای کار بومی و افراد داخل اتحادیه اروپا بوده و کارفرمایان تنها زمانی می‌تواند فردی خارج از این دو دسته را استخدام کنند که پس از گذشت چندین ماه از آگهی استخدام، همچنان فرد شایسته‌ای برای این موقعیت شغلی پیدا نشده باشد. تمامی افراد خارج از اتحادیه اروپا برای کار در اسلوونی باید ویزای کاری دریافت کنند
پاسپورت کشور اسلوونی
کوتاه مدت

ویزای تحصیلی نوع C اسلوونی

مدت اقامت حداکثر ۹۰ روز در یک دوره ۱۸۰ روزه درخواست دهند.
برای تحصیل در مدارس تابستانی و تحصیل در دوره‌های زبان مناسب است.
بلند مدت

ویزای تحصیلی نوع D اسلوونی

برای اقامت حداقل ۹۰ روز و حداکثر ۱ سال صادر می‌شود، درخواست دهند.
(پس از ۱ سال باید برای تمدید ویزای اسلوونی خود اقدام کنید.)
طبیعت زیبا

مزایا و معایب زندگی در اسلوونی

کشور اسلوونی در قلب اروپا جا گرفته است و به همه کشورهای اروپایی دسترسی دارد. این کشور از خوش آب و هواترین و خوش منظره‌ترین کشورهای اروپایی محسوب می‌شود. بزرگترین شهر این کشور و هم چنین پایتخت آن شهر لیوبلیانا می‌باشد. این کشور با کشورهای ایتالیا و اتریش همسایه می‌باشد. این کشور دارای وضع اقتصادی بسیار پیشرفته‌ای می‌باشد که مردمان آن در رفاه بسیار کامل به سر می‌برند.

ویزای استارت آپ
اسلوونی

یکی از بهترین کشورها برای راه‌اندازی استارتاپ کشور استونی است. استارتاپ به اندازه‌ای در این کشور اهمیت دارد که از آن به عنوان سیلیکون ولی اروپا یاد می‌شود. دولت استونی برای کارآفرینان خارجی که قصد راه‌اندازی استارتاپ در این کشور را دارند، ویزایی با نام ویزای استارتاپ استونی صادر می‌کند.
ثبت شرکت در اسلوونی
خانمی در حال ثبت شرکت در اسلوونی

ویزای ثبت شرکت اسلوونی

ثبت شرکت در اسلوونی می‌تواند باعث رشد و گسترش تجارت شما شود. امتیاز آزادی اقتصاد اسلوونی ۶۸.۵ برآورد شده که اقتصاد این کشور را در رتبه ۳۷ در سال ۲۰۲۳ قرار داده است. تولید ناخالص داخلی کشور اسلوونی در سال ۲۰۲۲ برابر با ۸۹ میلیارد دلار بود، اما پیش‌بینی می‌شود که این رقم تا پایان سال ۲۰۲۳ به ۶۳.۳۶ میلیارد دلار کاهش یابد.

ویزای تمکن مالی اسلوونی

تمکن مالی مورد نیاز ویزای اسلوونی، برای هر نفر حدودا بین ۷۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان می‌باشد. تمکن مالی ویزای اسلوونی باید به یورو صادر شود و توسط مدیر شعبه صادر کننده به مهر و امضاء برسد.
مردی در حال فکر کردن به گرفتن ویزای تمکن مالی اسلوونی
گرفتن ویزای تمکن مالی اسلوونی