قلب اروپا

ویزای توریستی آلمان

ویزای توریستی آلمان یک ویزای شینگن کوتاه مدت برای آلمان است. این ویزا به دارنده آن اجازه می‌دهد تا برای مقاصد گردشگری، به عنوان گشت و گذار و تجربه اقامت در این کشور به آلمان سفر کند. که با حداکثر اعتبار 90 روز در یک دوره 180 روزه اعطا می‌شود.
ساختمان
و معماری جذاب
طبیعت زیبای
کشور آلمان
حمل و نقل
عمومی پیشرفته
اقتصاد قوی

آلمان مقصد مهاجرت

آلمان یکی از کشورهای قاره اروپا بوده و پایتخت آن شهر برلین است. زبان مردم این کشور آلمانی است و زبان انگلیسی تنها برای توریست‌هایی که در شهرها به گشت‌وگذار می‌پردازند، کافی است. برای زندگی در آلمان باید به زبان مردم آن تسلط داشته باشید. اقتصاد آلمان با واحد پول یورو در گردش بوده و از فساد پایینی نیز برخوردار است. در سراسر این کشور با وجود بهره‌مندی از مدرنیته، آرامش و سکوت خاصی برقرار است.
پاسپورت آلمان
تحصیل در آلمان

ویزای تحصیلی آلمان

Visum Zur Studienbewerbung
ویزای تحصیلی کالج آلمان
Visum Zur Studienzwecken
ویزای اصلی دانشجویی آلمان
اصلی ترین شرط اخذ ویزای تحصیلی در آلمان، دریافت پذیرش در یکی از دانشگاه‌ها یا دوره‌های کالج مقدماتی برای آزمون ورود به دانشگاه محسوب می‌شود. دوره تحصیلی که به شما حق دریافت ویزای دانشجویی آلمان را می دهد ممکن است توسط انواع مختلفی از موسسات آموزش عالی در آلمان مانند دانشگاه ها، دانشگاه های علوم کاربردی و آکادمی های هنر، موسیقی و فیلم ارائه شود.
فرصت های شغلی در آلمان

ویزای جاب آفر آلمان

انضباط و رفتار منظم کاری
راحتیِ اخذ ویزا برای ایرانیان، حقوق و دستمزد خوب، سطح رفاه و کیفیت زندگی بالا و امکان اخذ اقامت دائم از مهم‌ترین مزایای مهاجرت به آلمان از طریق کار هستند. با کاراویزا به راحتی ویزای جاب آفر خود را بگیرید و به آلمان مهاجرت کنید.
خانم جذاب آلمانی
1.

مشاوره ویزای آلمان

اولین مرحله با متخصصین کاراویزا برای انتخاب بهتر مشاوره کنید.

2.

انتخاب ویزای مناسب

با توجه به شرایطی که دارید بهترین ویزا برای مهاجرت را انتخاب میکنید.

3.

دریافت ویزای آلمان

بعد از انتخاب کاراویزا ویزای مناسب شما را اخذ می کند.

ویزای استارت اپ آلمان

ویزای استارت اپ آلمان

مطمئن و همراه خانواده
ویزای استارتاپ نوعی اقامت از طریق سرمایه گذاری با ثبت شرکت در آلمان به حساب می آید، یعنی علاوه بر اینکه در یک کشور با اقتصاد پیشرفته سرمایه گذاری کرده اید، می توانید اقامت در یک کشور اروپایی را به دست آورید. با اخذ ویزای استارتاپ آلمان افراد می توانند همراه با خانواده در این کشور زندگی کند و از مزیت تجارت با کشورهای اروپایی بهره مند شود. برای شروع استارتاپ در آلمان نیاز به یک بیزینس پلن است با فراهم اوردن مدارک دیگری که جلوتر شرح می دهیم می توانید ویزای استارت آپ یا ویزای کارآفرینی آلمان را بگیرید.
کارآفرینی در استرالیا

کارآفرینی دلخواه

شرکت مورد دلخواه

خانواده

همراه خانواده

با یکدیگر مهاجرت کنید.

خدمات رفاهی عالی

بیمه و بیمارستان های مجهز

اقتصاد قوی

چهارمین اقتصاد برتر جهان
اقتصاد قوی آلمان